אנגלית לשיווק דיגיטלי

בשיתוף עם מחנה האימונים הטכנולוגי הידוע General Assembly, ווקסי שמחה להביא לכם את קורס האנגלית היחידי בעולם כולו המלמד אתכם את האנגלית הנדרשת כדי להצטיין בקריירת השיווק ולדבר "דיגיטלית" כשפת אם.

תיאור הקורס

אנגלית לשיווק דיגיטלי

בקורס זה הלומדים ילמדו אודות השיטות, הפלטפורמות והאסטרטגיות הנדרשות כדי להגיע ללקוחות ברחבי עולם המדיה הדיגיטלית.

הקורס כולל תכנים מ:

associated press logo
5

יחידות

42

שעות
תוכן מקצועי

3

הערכות ®VPA

B1+

דרישת סף

סילבוס

  • שיווק דיגיטלי מספק שיטות, פלטפורמות ואסטרטגיות חדשות כדי להגיע ללקוחות. הבנת מרחב המדיה המשתנה ללא הרף חיונית כדי להיות אנשי שיווק מצליחים. ביחידה זו נסקור את חמשת האזורים העיקריים של שיווק דיגיטלי המניעים את השינוי הזה ותשתית מוכוונת מטרה לשם מימוש יוזמות שיווקיות.

  • נסקור את הפיתוחים האחרונים במדיה החברתית, נבחן ערוצי מדיה חברתית מבוססים ומתהווים ונגדיר את הזדמנויות שיווק התוכן שכל ערוץ שכזה מספק. נלמד כיצד לספק לקהילה תוכן וחוויות נהדרים בעוד אנו שומרים על אסטרטגיית המדיה החברתית תואמת למטרות העסקיות.

  • השימוש הרב והחיבוריות הזמינה השפיעו באופן בלתי מעורער על מאמצי השיווק הדיגיטלי. הבנת יסודות החומרה והתוכנה של מכשירים ניידים תאפשר למשווקים דיגיטליים ניצול מיטבי של ההזדמנויות הטמונות בנגישות שכזו. ביחידה זו נסקור את התנהגות הצרכנים וכיצד המגמות של חומרת ותוכנת המכשירים הניידים תורמות לקמפיינים שיווקיים למכשירים ניידים.

  • ככל שפרסום רב יותר מכה בצרכנים כך פוחתת האפקטיביות שלו. משווקים נדרשים היום הרבה יותר מבעבר להתרומם מעל הרעש ולהישמע. ביחידה זו נלמד אודות כלי שיווק התוכן וכלים טאקטיים המחוללים מעורבות מצד קהל הלקוחות.

  • מהותה של חווית משתמש כוללת היא הבנת נקודת המבט של המשתמש לאורך נקודות המפגש השונות ולאורך זמן. ביחידה זו נלמד כיצד יש לתכנן כנגד כל שלב בחוויה ולשלב מספר רב של רכיבים נפרדים לכדי חזון מאוזן.

קורסים זמינים בכל נושא

אנו מוסיפים קורסים חדשים באופן שוטף כדי לסייע ללומדים עם כישורי האנגלית בתחום עיסוקם, ובקלות יכולים לכלול קורסים חדשים אשר יענו על צורכי הלומדים שלכם.